Rok szkolny 2010/2011
·        22.09.2010 r. W naszym przedszkolu odbył się bal integracyjny. Wszystkie dzieci wesoło bawiły się z prowadzącą imprezę Panią Agnieszką, która była ubrana w strój lata. Dzieci starsze wspólnie bawiły się z najmłodszymi przedszkolakami.
·        18. 10. 2010 r. Do naszego przedszkola zostali zaproszeni  przez najstarszą grupę policjanci. Opowiadali dzieciom
o swojej pracy, o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie przechodzenia przez ulicę. Dzieci były bardzo zainteresowane tematyką, o czym świadczyły zadawane pytania. Na koniec spotkania dzieci z grupy 6-latków przedstawiły krótki program artystyczny o tematyce związanej z bezpieczeństwem oraz wręczyły gościom wykonane przez siebie obrazki.
·        26.10.2010 r. Nasze przedszkole odwiedził Pan Rafał – iluzjonista. Wszystkie sztuczki bardzo podobały się dzieciom.
A przy niektórych dzieci nawet pomagały.
·        25. 11. 2010 r. Wszystkie dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy „Kot w butach”. O tym jak bardzo podobał się występ świadczyły brawa dzieci.
·        26.11.2010 r. To ważny dzień dla najmłodszych przedszkolaków. Odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały ciekawe programy artystyczne. Jedna grupa to „Żabki” a druga „Misie”. Programy były tematycznie powiązane z nazwą grupy. Później były dyplomy oraz słodkie upominki.
·        06.12.2010 r. Mikołajki. Wszystkie grupy w przedszkolu odwiedził Mikołaj, przyniósł w upominku zabawki i słodycze. Dzieci przygotowały dla Mikołaja wiersze i piosenki.
·        17.12. 2010 r. W przedszkolu odbyły się spotkania wigilijne, w których uczestniczyli dzieci i rodzice. Były wiersze i piosenki o tematyce świątecznej oraz upominki od dzieci dla rodziców.
·        22.12.2010 r. W tym dniu w przedszkolu odbyła się zabawa choinkowa. Przybył Mikołaj ze swoją pomocnicą Śnieżynką. Wszyscy razem wesoło bawili się a na koniec otrzymali od Mikołaja upominki.
·        19.01.2011 r. W przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci były przebrane za różne bajkowe postacie. Najwięcej było księżniczek.  Zatańczono nawet poloneza. Wszystkie dzieci wesoło bawiły się.
·        21.01.2011 r. W tym dniu do przedszkola przybyli ważni goście – Babcie i Dziadkowie. Dzieci przygotowały dla nich wiersze, piosenki oraz samodzielnie wykonane upominki. Swoimi występami sprawili gościom wiele radości.
·        24.01.2011 r. W przedszkolu odbył się teatrzyk kukiełkowy pt. „Przygody strusia”
·        15.03.2011 r.  Przedstawienie kukiełkowe – dzieci obejrzały kolejną bajkę o Kocie w butach pt. „Kot i żywa woda.
·        21.03.2011 r.W naszym przedszkolu w tym dniu witaliśmy „Wiosnę”. Dzieci 6-letnie przygotowały specjalną inscenizację dla swoich młodszych koleżanek i kolegów. Później młodsze przedszkolaki same śpiewały piosenki o wiośnie. Na koniec wszystkie dzieci tworząc korowód przeszły po osiedlu z „Marzanną” i kwiatami wykonanymi z krepiny.
·        04.04.2011 r. Dzieci 4-5-6 – letnie obejrzały spektakl „Pinokio”w wykonaniu artystów scen warszawskich.
·        12.04.2011 r. W przedszkolu odbyło się spotkanie z Panią  pielęgniarką. Opowiadała dzieciom o czystości, o tym jak dbać o zdrowie  i nie bać się  lekarza. Na koniec wyleczyła chorego misia, który musiał otrzymać zastrzyk.
·        Kwiecień 2011 r. W tym miesiącu dzieci poznawały tradycje i zwyczaje świąteczne. Samodzielnie wykonywały pisanki, siały owies, robiły palemki oraz przygotowywały dekorację do koszyczka.
·        23.04.2011 r. w tym dniu obchodziliśmy  Święto Ziemi. Dzieci wykonały plakaty,  kwiaty i wszystkie przeszły po naszym osiedlu.
·        10. 05.2011 r.  wszystkie dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy pt. „Kasia zwiedza Europę”. Szczególnie zainteresowane były dzieci 6-letnie ponieważ one przez cały rok poznawały wybrane kraje należące do Unii Europejskiej.
·        26-27. 05. 2011 r. W tych dniach w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji „Święta Rodziców”. Każda
z grup inaczej zaplanowała uroczystość. Były wspólne z rodzicami gry i zabawy sportowe,  rodzice uczyli się razem z dziećmi tańca. Tradycyjnie nie zabrakło wierszy i piosenek dla Mamy i Taty. Wszyscy rodzice otrzymali od dzieci własnoręcznie wykonane upominki.
·        06.06. 2011 r.  Wszystkie dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy o tematyce związanej z dbaniem o zęby. Tym razem kłopoty z bolącym zębem miał król.
–        07.06.2011 r. Dzieci 5 i 6-letnie wyjechały w tym dniu na wycieczkę do Bolimowa.
·       15.06.2011 r. w przedszkolu było spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji. Dzieci mogły obejrzeć samochód policyjny. Zainteresowanie dzieci wzbudziła Pani Policjantka, która ciekawie opowiadała o swojej pracy.
·        16 .06.2001 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku i pożegnanie starszaków odchodzących do szkoły. Uroczystość rozpoczęła się polonezem w wykonaniu dzieci sześcioletnich. Następnie dzieci przedstawiły program dla rodziców
o tematyce żeglarskiej. Na koniec dzieci 5-letnie wierszem i piosenką pożegnały kolegów odchodzących do szkoły. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, zdjęcia tablo  i upominki. Nie zabrakło również życzeń powodzenia w szkole.
·        16.06.2011 r. Dzieci z grupy 4-latków wybrały się do sali zabaw dla dzieci „Ucieszkowo” . Bardzo im się podobała taka wyprawa.
·        17.06.2011 r. Rodzice z grupy dzieci 3-letnich wspólnie z wychowawczynią  przygotowali dla dzieci niespodziankę – bajkowe zakończenie roku. Rodzice przygotowali przedstawienie teatralne pt. „Spotkanie bajek”. Wśród dekoracji przygotowanej przez Rodziców był „Domek Baby Jagi” z prawdziwych pierników i innych słodyczy, które po przedstawieniu były słodkim poczęstunkiem dla dzieci, rodziców i gości.